به گزارش روابط عمومی هلدینگ کیمیا ، سه شنبه 22 تیر ماه سال 1400 ، شرکت کیمیا معادن سپاهان ، در حضور مقامات استان کردستان از ماشین الات سنگین معدنی خود رونمایی به عمل آورد. در این مراسم از 10 دستگاه کامیون معدنی دوسان کره ، 3 دستگاه بیل 520 ، 2 دستگاه بیل 340 ، یک دستگاه لودر 490 و یک دستگاه دیریل واگن حفاری هیدرولیک فروکاوا رو نمایی گردیده و شروع به فعالیت نمودند.

مهندس مسعود الوانی ، مدیر عامل شرکت کیمیا معادن سپاهان ضمن خوش آمد گویی و خیر مقدم به میهمانان ، گزارشی از پروژه های اجرا شده و عملکرد این شرکت به حاضرین ارائه کرده و با اشاره به آیین بهره برداری از ناوگان جدید ماشین آلات سنگین معدنی گفت: این نو نوار سازی با بودجه ای بالغ بر یکصدوپنجاه میلیارد تومان می‌باشد که به منظور طرح توسعه برداشت کنسانتره معدن و عملکرد بهتر اجرا شده است.

حجت الاسلام والمسلمین احدی امام جمعه شهرستان بیجار، پس از تبریک دهه امامت (قربان تا غدیر) ، توسعه معادن را یک مزیت خوب برای اشتغال و در راستای آن کمک به رشد ازدواج و کوچ معکوس دانست.

آقای مهندس ورمقانی ، فرماندار شهرستان بیجار از شرکت کیمیا معادن سپاهان تقدیر و تشکر به عمل آورد و در صحبت های خود اشاره نمود: دست مدیران معادن منطقه را به گرمی می فشارم چرا که همیشه و همه جا، در هر زمان و در مسائل مختلف نیازی احساس می‌شد از هیچ تلاشی فروگذار نکردند و خدمات بسیار خوبی به منطقه داشته اند.
وی اظهار داشت : این حسن توجه معادن و شرکت های معدنی به مسائل منطقه بسیا ارزشمند و قابل تقدیر است .

آقای مهندس زندیان ، نماینده محترم مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی که برای نخستین بار از شرکت کیمیا معادن سپاهان بازدید می‌نمود، ضمن ابراز خرسندی از معادن موجود در شهرستان، آمادگی کامل خود را برای برطرف نمودن موانع و سرعت بخشیدن بیشتر به تولید و پیگیری مطالبات مدیران معدنی در صحن مجلس را اعلام نمود که خود باعث دلگرمی معدنکاران شرکت کیمیا معادن سپاهان گردید…

در پایان جلسه، مدیران شهرستان بیجار و منطقه با بازدید از ناوگان تازه نفس شرکت کیمیا معادن سپاهان، ماشین های سنگین را به چرخه کار و تولید وارد کردند و از نزدیک با کارگران گفتگوی صمیمی نمودند.