صبح یکشنبه مورخ چهاردهم شهریورماه هزاروچهارصد، در محل سالن جلسات ساختمان شماره 2 هلدینگ کیمیا، با حضور جمعی از معاونین، مدیران و کارشناسان هلدینگ کیمیا و شرکت زمین کاوان کیمیا پردیس مهر از تلاش های مهندس مسعود قزوینی زاده تقدیر به عمل آمد و مهندس محمد امین روانفر جهت مدیرعاملی شرکت زمین کاوان کیمیا پردیس مهر معارفه شد.

   علی خیراللهی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل گروه سرمایه گذاری کیمیا با اشاره به ظرفیت های بالقوه و پتانسیل های بسیار خوب کشورمان در حوزه معدن، از ضرروت بهره مندی و برنامه ریزی دقیق برای استفاده هرچه بهتر این منابع عظیم خدادای گفت و در ادامه افزود، شرکت زمین کاوان با سابقه هشت سال کار در حوزه های مختلف معدنی می تواند در این میان ایفای نقش کند و جایگاه ویژه ای داشته باشد.

    وی در آخر مهندس قزوینی زاده را فردی با اخلاق، سالم و کارشناس متخصص خواند و از تلاش های ایشان تقدیر نمود و با تصمیم هیئت مدیره شرکت زمین کاوان کیمیا پردیس مهر، مهندس محمد امین روانفر را از این پس به عنوان مدیرعامل معرفی نمودند و با اشاره به ظرفیت تخصصی هر دو بزرگوار آینده شرکت را همراه با جهش رو به جلو ارزیابی نمود و از مدیران و کارشناسان خواست که به این مهم توجه ویژه داشته باشند.

    مهندس محمدامین روانفر مدیرعامل شرکت زمین کاوان کیمیا پردیس مهر ضمن تشکر از حسن نظر مدیرعامل گروه سرمایه گذاری کیمیا سپهر آذرخش و هیئت مدیره شرکت زمین کاوان، اولویت اول شرکت را پس از بررسی مشکلات و باز نمودن گره های بوجود آمده، منابع داخلی و سرمایه انسانی دانست و در ادامه از مهندس قزوینی زاده دعوت نمود تا با تخصص و تجربه بالایی که در این حوزه کسب کرده اند همچنان شرکت را در رسیدن به اهداف تعیین شده یاری نمایند.

    مهندس مسعود قزوینی زاده نیز ضمن خیر مقدم به مدیرعامل جدید و آرزوی موفقیت اعلام نمود که تمام توان خود را در جهت رسیدن به اهداف مجموعه بسیج خواهد کرد.

   در آخر دیگر معاونین و مدیران ضمن تقدیر و تبریک ، پیشنهادات خود را در جهت موفقیت هر چه بیشتر شرکت زمین کاوان کیمیا پردیس مهر عرض نمودند.