به گزارش روابط عمومی هلدینگ کیمیا شنبه مورخ بیست و دوم آبان ماه ، دیدار صمیمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آّباد با مدیرعامل گروه سرمایه گذاری کیمیا سپهر آذرخش صورت پذیرفت.

در این دیدار مهندس علی خیراللهی مدیرعامل هلدینگ کیمیا ضمن ابراز خرسندی از حضور مدیران دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد از ظرفیت ها و پتانسیل های این گروه سرمایه گذاری گفته و همراهی قشر دانشگاهی استان ، برای برطرف نمودن مسائل گوناگون و پیشرفت علمی مجموعه را خواستار شدند. وی در ادامه آمادگی کامل خود و هلدینگ کیمیا را در جهت رسیدن به اهداف دو سویه اعلام نموند.

دکتر امیررضا نقش رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد نیز در ادامه به معرفی این دانشگاه پرداخت. او به ظرفیت یازده دانشکده و چهارصد عضو هیات علمی تمام وقت و در مجموع هزارودویست استاد نخبه و جوان اشاره نموده و افزودند: ما در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد دوازده مرکز تحقیقاتی و پژوهشکده فعال داریم که همگی آنها آمادگی همکاری های لازم با بخش های متنوع صنعت در زمینه های مختلف علمی را دارند. ایشان در ادامه با توجه به اهداف دانشگاه گفتند که دانشگاه های نسل سوم و چهارم از جمله واحد نجف آباد به دنبال حل مسئله پیش می روند و این هدف به کارآفرینان کمک می کند تا به کمک دانشگاه بتوانند مشکلات خود را برطرف و به رشد و توسعه مد نظر خود برسند.

در پایان مقرر گردید طی تفاهم نامه ای که در آینده به امضای هر دوطرف خواهد رسید، طرح پایش (کاربردی نمودن پایان نامه های تحصیلات تکمیلی)، طرح پویش (پذیرش کارآموزان نخبه و بورسیه تحصیلی آنها)، استفاده از ظرفیت مرکز تحقیقات گردشگری و سرای نوآوری دانشگاه و … را در دستور همکاری های دو جانبه خود قرار دهند.