مدیرعامل گروه سرمایه گذاری کیمیا در این دیدار گفت: تلاش های ما برای پیشرفت علمی و تحقیقاتی باید به نحوی باشد که نام نیکو از ما به یادگار بماند، پس با مسئولیت پذیری و تعهد کاری در پیشرفت و آبادانی کشور قدم برداریم و هیچگاه از بار مسئولیت شانه خالی نکنیم.

وی افزود: یکی از اصلی ترین سرمایه های این گروه نیروی انسانی می باشد که باید با تلاش و پشتکار نقش کلیدی خود را در این جامعه و گروه ایفا کند.

در ادامه با بیان اینکه اثرات هر شخص در زندگی و کار باید در امتداد راهی درست هدف گذاری شود گفت: باید به تمام نکات ریزو درشت در کارها دقت فراوان شود؛ ما در گروه کیمیا آماده انجام کارهای بزرگ حتی در شرایط سخت امروز هستیم

مهندس خیراللهی افزود: ما شیرمردان و شیرزنان سرزمین ایران در راه آبادانی و سربلندی ایران اسلامی قدم برمیداریم و مشکلات باید در دستان پرتوان جوانان این سرزمین چونان موم نرم گردد.

وی گفت: هر مدیری در قبال نیروهای خود وظیفه دارد و نیروهای گروه شرکت های کیمیا در قبال کاری که انجام می دهند مسئول هستند که به درستی و دقت تا پایان انجام کار ایستادگی نمایند.

مدیرعامل گروه سرمایه گذاری کیمیا با بیان اینکه اولویت اول در گروه کار می باشد گفت: با همت تمامی پرسنل مجموعه کیمیا با شیب بسیار خوبی به سمت پیشرفت سوق پیدا کرده است.

در ادامه مهندس کشایی قائم مقام گروه سرمایه گذاری کیمیا افزود: جدیت در کار از اولویت های پرسنل گروه باید قرار گیرد و هریک از پرسنل این هلدینگ باید به جایگاهی برسد که در کار خود بی نظیر باشد.

و در پایان این دیدار از اولین دستورالعمل نظام پیشنهادات و شعار سازمانی هلدینگ کیمیا (جام) رونمایی شد.