شرکت نگین سنگ کویر

درباره نگین سنگ کویر

شرکت نگين سنگ کوير (سهامي خاص) فعاليت خود را از سال 1348 در زمينه استخراج و فرآوري انواع سنگ‌هاي ساختماني آغاز نمود.

اين شرکت با پشتوانه بيش از نيم قرن تجربه و با بکارگيري نيروهاي متخصص و شناسايي معادن تراورتن، لايمستون و مرمريت و فرآوري در خطوط توليدي با ماشين آلات ايتاليايي و ترکيه اي توانسته به بيش از 30 کشور جهان از جمله انگلستان، استرالیا، فرانسه، قطر، قزاقستان و…  صادارات داشته باشد. سنگهاي تخصصي توليد معادن اين شرکت عبارتست از تراورتن کرم،بژ، لايمستون قهوه اي اکسيد و مرمريت کلاسيک.

واردات این شرکت به صورت تخصصی در امور برش اسلب (فرز دروازه ای) و انواع گیره ها و لوازم جابجایی اسلب و توری های خاص مخصوص روی سنگ CNC استحکام اسلب و ماشین آلات ابزار زنی و برش میباشد

معرفی معادن

معدن تولید سنگ لایمستون ونک شرکت نگین سنگ کویر :

 اين معدن در 150 كيلومتري جنوب اصفهان در منطقه ونك سميرم واقع شده است. معدن فوق بالاي یک ميليون تن ذخيره قطعي دارد و جنس سنگ آن از نوع لایمستون می باشد، مساحت معدن 2 كيلومتر مربع و داراي 15 نفر پرسنل توليد مي باشد. بلوك هاي اين معدن در دو مدل داخلي و صادراتي قابل فروش است و تاكنون به كشورهاي چين و تركيه صادرات داشته است.

معدن تولید سنگ تراورتن ورتون شرکت نگین سنگ کویر :

اين معدن با نام تراورتن بژ پترو در شرق اصفهان (منطقه ورتون) با فاصله 30 کیلومتری کارخانه سجزی واقع شده است.ذخيره قطعي اين معدن 600000 هزار تن و مساحت معدن مذكور 2 كيلومتر مربع مي باشد. اين معدن داراي 10 نفر پرسنل توليدي بوده و سنگ اين معدن داراي استحكام بالا و از نوع تراورتن بژ و قهوه اي با تراكم بالا و سوراخ كم مي باشد.

معرفی کارخانه ها

کارخانه سگزی شرکت نگین سنگ کویر

این کارخانه با نام شرکت نگین سنگ کویر و مدیریت آقای مهندس محمود کریمی در شرق اصفهان و در منطقه صنعتی سجزی، خیابان یکم واقع شده است. مساحت این کارخانه 24000 متر مربع و دارای 8000 متر مربع سالن تولید و 90 نفر پرسنل تولید می باشد. این کارخانه دارای خط تولید اسلب ، تایل ، آنتیک و CNC با ماشین آلات ایتالیایی ، ترکیه ای و ایرانی می باشد نوع تولید در مدلهای پویش،هوند، چرمی، تامبل و اسیدشور می باشد.

کارخانه محمود آباد شرکت نگین سنگ کویر

این کارخانه به نام صنایع سنگ نگین در سال 1372 تاسیس و در جاده تهران ، قطب صنعتی محمود آباد ، خیابان بیست ، چهارراه اول سمت چپ واقع شده است. مساحت این کارخانه 8000 مترمربع و دارای 3000 مترمربع سالن تولید و 40 نفر پرسنل تولیدی می باشد.تولیدات این کارخانه انواع تراورتن و مرمریت برای نما ، کف و پله می باشد که دارای دو خط تولید تایل ، تراورتن و مرمریت تا عرض 60 سانتیمتر می باشد. مدیریت کارخانه مهندس محمدرضا جمشیدیان می باشد. ساعات کار کارخانه 8 صبح تا 5 بعداز ظهر به صورت یکسره می باشد.

 

دفتر کارخانه

اصفهان،جاده اصفهان-نایین،شهرک صنعتی سجزی،خیابان
یکم شرقی،کارخانه نگین سنگ
12 – 03146412211 

دفتر بازرگانی

اصفهان،خیابان حکیم نظامی،ضلع جنوبی خیابان محتشم کاشانی،ساختمان کیمیا