شرکت کشت و صنعت ققنوس

درباره کشت و صنعت ققنوس

شترمرغ از حيوانات مهم در صنعت پرورش دام کشورهاي در حال توسعه محسوب ميشود. با رونق بيشتر پرورش جوجه و پرواربندي ؛ کاهش تلفات و بهبود عملکرد مزارع مولد؛ افزايش مهارت در دانش جوجهکشي شترمرغ و ارتقاي کيفيت دستگاههاي جوجهکشي از عوامل موفقيت در اين صنعت است و با توجه به اين واقعيت که نسبت تبديل غذا به گوشت و نيز توليد مثل شترمرغ در سال بالاست؛ بدون هيچگونه شک و ترديدي ميتوان قبول کرد که احتياج به توسعه صنعت پرورش شترمرغ در کشور بسيار زياد است. به همين منظور؛ مزرعهي پرورش شترمرغ ققنوس درسال 1394 در زمين به مساحت 48 هزارمتر مربع  احداث گرديد . فعاليت اين مجموعه عبارتست از پرورش شترمرغ در کليهي زمينهها از مولد باظرفيت يکصدو هشتاد قطعه، پرورش جوجه باظرفيت حدود3000 قطعه و پرواربندي باظرفيتي حدود  1200قطعه.

اين مجموعه درنظر دارد با بکارگيري تخصص و تجربيات نيروي متخصص خود و سرمايه گذاريهاي لازم به لطف خداوند چرخهي فعاليت را کامل کرده و از مبدا مزرعه تا مقصد بازار گوشت و محصولات پروتئيني و همچنين صنايع جنبي شامل محصولات چرمي و تزئيني حداکثر استفاده را از ظرفيتهاي موجود نموده و ضمن اشتغالزائي در حدود 30 نفر، کمک قابل قبولي به توليد گوشت سالم و ديگر بخشهاي اين صنعت نمايد.

مجتمع کشت و صنعت  ققنوس در حال برنامهريزي جهت ورود به عرصهي فرآوري گوشت شترمرغ و توليد محصولات گوشتي همچون همبرگر، سوسيس، کالباس و کنسرو ميباشد، که با تيمي متخصص در اين زمينه اطلاعات بازار و نياز سنجي صورت پذيرفته و  با استقبال شهروندان به زودي پا به اين عرصه خواهد گذاشت.

اين مزرعه درجهت حفظ سلامتي شهروندان محترم با به کارگيري با کيفيت‌ترين دستگاه ها در مکاني کاملا بهداشتي زير نظر کارشناسان سازمان دامپزشکي کشور، کشتارهاي روازنه خود را انجام مي‌دهد و قابليت بسته بندي و ارائه روزانه گوشت بنا به نياز بازار را دارد

دفتر فروش :

اصفهان ، تیران و کرون ، روستای عزیز آباد

مجتمع کشت و صنعت ققنوس

مزرعه پرورش شترمرغ :

 اصفهان ، تیران و کرون ، روستای عزیز آباد

مجتمع کشت و صنعت ققنوس

 تلفن : 09134483646
info@ghoghnoos-negin.com
www.ghoghnoos-negin.com