روابط عمومی مدیریت تعامل و تفاهم میان سازمان و ذینفعان است

روابط عمومی هلدینگ کیمیا تلاش دارد ضمن فراهم نمودن زیرساخت ها و پیاده سازی راهکارهای کارآمد ، نقش آفرینی مفید و موثری در تعریف مکانیسم های مدرن در روابط در ارتباط دوسویه سازمان و ذینفعان و با توجه به نیروی انسانی و ایجاد محیطی با نشاط ، فضای مناسبی در جهت رشد و تعالی سازمان ایجاد کند.

در دنیای امروز که ارتباطات نقش اساسی در جامعه پیدا کرده  است ، فعالین حوزه روابط عمومی به عنوان مشعل داران توسعه آگاهی با به کار گیری هنر، مهارت ، دانش و تدبیر خود ، فضایی برای بازتاب چهره سازمان در جامعه محیا خواهند ساخت. مسئولان ، مدیران و کارگزاران بخش های مختلف هر سازمان نیازمند بهره گیری از این دانش به عنوان ابزاری جهت اطلاع و استماع افکار عمومی در خصوص اقدامات صورت گرفته هستند و این وظیفه خطیر در هر سازمان به روابط عمومی سپرده می شود تا باتدوین استراتژی موثر ارتباطی ، مقبولیت و مشروعیت لازم را برای سازمان متبوع خود فراهم اورد.

 در واقع روابط عمومی، مدیریت تعامل و تفاهم میان سازمان و ذینفعان است که به تضمین منافع مشترک و اعتماد متقابل می انجامد و موجب افزایش اعتبار و رضایت طرفین می شود. 

ما در روابط عمومی گروه سرمایه گذاری کیمیا با توکل به الطاف الهی و زیر سایه نظام جمهوری اسلامی بر آن شدیم تا در راستای تحقق اهداف و ماموریت گروه شرکتهای کیمیا گامی محکم برای شکل دهی روابط عمومی نظامند، منسجم و یکپارچه برداریم. روابط عمومی هلدینگ کیمیا تلاش دارد ضمن فراهم نمودن زیر ساخت ها و پیاده سازی راهکارهای کارآمد ، نقش آفرینی مفید و موثری در تعریف مکانیسم های مدرن در روابط در ارتباط دوسویه سازمان و ذینفعان و با توجه به نیروی انسانی و ایجاد محیطی با نشاط ، فضای مناسبی در جهت رشد و تعالی سازمان ایجاد کند. همچنین در برندسازی و ایجاد تصویر مناسب از مجموعه و شرکت های زیر مجموعه در حوزه های مرتبط نیز ایفای نقش کند.

اینجانب بر خود لازم می دانم در روز 27 اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی فرصت را مغتنم شمرده ضمن تشکر و تقدیر از همه همکارانی که در گروه شرکت های کیمیا با ما همراه  شدند و گامی برای تحقق اهداف روابط عمومی مجموعه برداشته اند ، این روز را به همه فعالین این حوزه تبریک و تهنیت عرض نمایم.

بهاره نصوحی

مدیر روابط عمومی و ارتباطات بین الملل

گروه سرمایه گذاری کیمیا سپهر آذرخش