برگزاری شانزدهمین جشنواره روابط عمومی استان اصفهان در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد :

تقدیر استاندار اصفهان از روابط عمومی هلدینگ کیمیا / تندیس روابط عمومی عالی به هلدینگ کیمیا تعلق گرفت.

در شانزدهمین جشنواره روابط عمومی استان اصفهان ، روابط عمومی گروه شرکت های کیمیا مورد تقدیر استاندار اصفهان قرار گرفت و همچنین بر اساس داوری و رای هیئت داوران توانست تندیس و لوح تقدیر روابط عمومی عالی را کسب نماید.

بعد از ظهر یکشنبه 26 اردیبهشت ماه به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی اختتامیه شانزدهمین جشنواره روابط عمومی در سالن جلسات اتاق بازرگانی اصفهان برگزار گردید و از فعالیت های روابط عمومی های استان تقدیر به عمل آمد. دراین مراسم گروه شرکت های کیمیا مورد تقدیر استاندار اصفهان قرار گرفت و همچنین بر اساس داوری و رای هیئت داوران توانست تندیس و لوح تقدیر روابط عمومی عالی را در سه محور نوآوری و فعالیت پیشرو ، محتوا سازی و مسئولیت اجتماعی کسب نماید.

در این جشنواره چهار تندیس رتبه خلاق، ۱۲ تندیس رتبه عالی، ۲۱ تندیس رتبه برتر و ۶ دیپلم افتخار جشنواره به عنوان رتبه پویا به روابط عمومی‌های استان اصفهان تعلق گرفت. مستندات این دوره از جشنواره بر اساس بررسی ۱۳۲ گزارش از ۳۲ دستگاه استان انجام شد.

عباس رضایی استاندار اصفهان با اشاره به بزرگداشت روز روابط عمومی و اطلاع رسانی، گفت: نامگذاری روز ارتباطات فرصت مناسبی برای گسترش روز افزون شبکه های اجتماعی است که اهمیت جایگاه روابط عمومی جایگاه بسیار ویژه ای در سازمان ها خواند و به عنوان حلقه ارتباط در جامعه روابط عموئمی را بیش از پیش مورد توجه قرار می دهد.

استاندار اصفهان گفت: ظرافت کار روابط عمومی بالا است و باید مدیران روابط عمومی ها بتواند در دنیای ارتباطات اعتمادسازی و شفاف سازی داشته باشد.

وی با بیان اینکه نیازمند همدلی و همزبانی بیشتر هستیم، خاطرنشان کرد: سعی کنیم از حاشیه سازی ها دور باشیم. استان ما به همدلی و همزبانی نیاز دارد. اکنون رسالت بزرگی در انتخابات پیش رو بر دوش داریم که باید در جهت ترویج و تشویق مردم بکوشیم.